Skip to main content

+38 067 460 9264

+38 046 265 1854

лого дюна чернігів туристична агенція

Наша адреса:

Чернігів, Перемоги пр., 95, оф. 214

Шикарний відпочинок як у глянцевих журналах

Кап-Кана


Кап-Кана – один із найекзотичніших курортів Домініканської Республіки. Його берегова смуга займає близько 8 кілометрів і приваблює туристів чистотою, білими пісками та пологим заходом у море. Кап Кана знаходиться в безпосередній близькості від аеропорту та найпопулярнішого курорту Пунта-Кана.

Особливу увагу варто звернути на місцеве «місто мільйонерів» – район Марина з приватними пляжами та розкішною нерухомістю. Ця гавань не має аналогів у всьому Карибському басейні та приваблює багатих людей з усього світу.

Вдень у Кап-Кана можна покататися на водних лижах, взяти участь у гонках під вітрилом, зайнятися кайтсерфінгом та каякінгом. Любителям гольфу курорт надає чудове поле при гольф-клубі Punta Espada Golf Course. Увечері можна повечеряти у найкращих ресторанах та барах з різноманітним меню, яке розробляли кухарі з мішленівськими зірками.

На випадок, якщо хочете купити сувеніри, в місті є безліч магазинів, де продаються сигари, карибський ром, домініканський кава та прикраси з ларімара – напівдорогоцінного каменю, що видобувається в Домінікані.

ПАМ’ЯТКИ

Самана

Острів Самана – райський куточок на північно-східному узбережжі Домінікани. Білі тропічні пляжі, кокосові гаї, бірюзова гладь Атлантичного океану, чисті річки та водоспади – ніби створені для романтичного відпочинку наодинці з дикою природою. Крім споглядання прекрасного, тут можна зайнятися спортивною риболовлею, дайвінгом, снорклінгом або покататися на найдовшому в Домінікані зиплайні (122 м) над зеленими пагорбами Ель-Вальє.

Більшість території Самани належить до кількох національних парків і охороняється державою. На його території мешкає безліч рідкісних представників флори та фауни, біля берегів Самани практично завжди можна побачити дельфінів та ламантинів. А ще щороку в один і той же час – приблизно з січня і по березень, у затоці Самана збирається безліч горбатих китів, щоб знайти собі пару. Тут вони грають свої китові весілля: пускають фонтани на висоту двоповерхового будинку, грайливо махають хвостами та плавниками і навіть цілком вистрибують із води!

Серед інших яскравих пам’яток півострова – величезний 50-метровий водоспад Ель-Лімон. Він розташований глибоко в джунглях, і дістатися прекрасного явища природи можна тільки на конях з провідником – все це надається на ранчо поблизу однойменного села. Вода в озері біля водоспаду досить прохолодна, але, пройшовши довгий і нелегкий шлях, викупатися тут принесе особливе задоволення.

Саона

Чарівна краса тропічний острів, розташований в південно-східній частині Домініканської Республіки. Саона славиться не тільки райськими білими пляжами з граціозними пальмами, добре знайомими вам по рекламі Bounty, але і прозорою блакитною водою, в якій мешкає неймовірна кількість різних рибок, скатів, морських зірок та інших підводних мешканців.

Саона є частиною Національного парку Дель-Есте та займає площу 110 км². На території острова мешкає безліч видів тварин і зростає понад 500 видів екзотичних рослин, багато з яких зустрічаються лише у цій заповідній зоні Домінікани. Родзинка острова – чотири види мангрових лісів, включаючи найрідкісніші на планеті – чорні та червоні. Більшість із них знаходиться на узбережжі, так що здається ніби ліс росте прямо з води. Мільйони мальків і маленьких рибок живуть серед коріння дерев, що затишно примостилися на березі острова. Біля берега налічується близько 40 видів риб та 120 молюсків. У мілководних частинах океану ростуть морські зірки різних кольорів і форм. Іноді близько до острова можуть плавати дельфіни, ламантини та морські черепахи.

Головною пам’яткою на острові вважаються печери, де колись жили та робили свої ритуали індіанці Таїно. Найвідоміша – печера Котубанама, названа на честь вождя племені, який у XVI столітті тут переховувався від іспанців-завойовників. Деякі місцеві печери використовувалися індіанцями та піратами для зберігання скарбів.

Альтос-де-Чавон

Альтос-де-Чавон – штучно створене село XVI століття, яке побудоване повністю з каменю, розташоване на висоті 90 м над відомою річкою Чавон. Будівництво Альтос де Чавон тривало протягом шести років. Відкриття було в 1982 році, яке проходило в амфітеатрі на п’ять тисяч місць, хотілося б відзначити, що виступав на цьому заході сам Френк Сінатра. Сьогодні в амфітеатрі Альтос де-Чавон виступає дуже багато відомих артистів.

Альтос-де-Чавон, на сьогоднішній день є одним з найбільш відвідуваних місць туристами в Домініканській Республіці. Це надзвичайно гарне місце з унікальною архітектурою та духом Середньовіччя. На території села є такі об’єкти: магазини з сувенірами та ювелірними виробами, ресторани, бари, археологічний музей та церква Св. Станіслава, в якій дуже люблять проводити весільні церемонії. Також неможливо промовчати про чарівні види на річку Чавон, де кожен турист обов’язково зробить приголомшливі фотографії.

Водоспад Ель Лимон

Найвідоміший водоспад Домініканської республіки, який знаходиться в парку Ель Лимон на острові Самана. До водоспаду неможливо під’їхати машиною, всі туристи добираються пішки, приблизно 2.5 км або на конях по тропічному лісі якої вражає своєю красою. Висота водоспаду становить понад 40 метрів. Кожен турист просто зобов’язаний скупатися в блакитній воді водоспаду, так як за легендою місцевого населення, хто скупається в Ель Лімон обов’язково стане багатшим і всі бажання все здійсняться, недаремно назву Ель Лімон часто перекладають як «Водоспад Мільйонерів». Туристи можуть пірнути під водяний потік, що спадає в озеро, і опиняться в невеликому гроті. Від басейну біля підніжжя водоспаду бере початок і річка Лимон.


  • Орієнтовний бюджет

  • Тип поїздки

  • Тривалість

  • Місце початку

  • Кінцевий пункт

Подібні подорожі