Skip to main content

+38 067 460 9264

+38 046 265 1854

лого дюна чернігів туристична агенція

Наша адреса:

Чернігів, Перемоги пр., 95, оф. 214

Привабливе серце емірату

Дубай


У більшості туристів назва міста Дубай асоціюється з усією країною. І це не дивно, адже це найбільш густонаселений регіон, центр культурного, фінансового, торгового та ділового життя. Тут воєдино сплітаються сива давнина та ультрасучасність, традиції та технологічність, хмарочоси сусідять з мінаретами, а ідеальні магістралі проходять поряд із пустельними стежками. Такий самобутній коктейль приваблює сюди тисячі мандрівників, які бажають випробувати цю контрастність на собі.

Крім того, у галасливому Дубаї є місце і для спокійного пляжного відпочинку. Більшість тутешнього узбережжя займають так звані клубні пляжі при фешенебельних готелях. Проте Дубай має у своєму розпорядженні безліч прекрасних відкритих пляжів. Громадський Al Mamzar Beach Park поділений на 5 зон. Тут є все необхідне для комфортного відпочинку: парасольки, шезлонги, тенти, роздягальні, душові. Поруч розташувалася величезна зелена територія з торговими зонами, пунктами прокату, кафе та закусочними. Навпроти пляжу обладнано 28 зон для барбекю, а все необхідне приладдя доступне до резерву. Тут можна влаштувати затишний сімейний пікнік, а дитячі майданчики, зони для ігор у баскетбол та футбол, катання на роликах та прокат велосипедів дозволяють доповнити ваше дозвілля яскравими враженнями.

Одним із найпопулярніших пляжів Дубая є Jumeirah Beach Residence. Вздовж нього широкою смугою тягнеться мальовничий променад, усіяний розважальними закладами, ресторанами, кафе, кальянними та готелями преміум-класу. Безкоштовний громадський пляж Jumeirah Open Beach не може похвалитися розвиненою інфраструктурою, зате це улюблене місце для велосипедистів. Уздовж узбережжя облаштована доріжка для бігу та велоспорту. А мініатюрний Kite Beach відрізняється пологим, піщаним заходом у море, а також чудовими краєвидами на вежу Burj Al Arab, більш відому серед мандрівників як «Вітрило».


  • Орієнтовний бюджет

    € 450
  • Тип поїздки

  • Тривалість

  • Місце початку

  • Кінцевий пункт

Подібні подорожі