Skip to main content

+38 067 460 9264

+38 046 265 1854

лого дюна чернігів туристична агенція

Наша адреса:

Чернігів, Перемоги пр., 95, оф. 214

Блискуча перлина та симфонія вражень

о. Пхукет


Пхукет – головний улюбленець туристів з усього світу. Він приваблює мандрівників унікальною природою, дивовижними пейзажами, багатим історичним минулим, розвиненою туристичною інфраструктурою, гостинністю та атмосферою щастя, яка відчувається у кожному куточку цього райського острова. Пхукет – єдиний острів Таїланду, який має статус провінції. До її складу входять як сам острів Пхукет, так і невеликі острови, які його оточують. Він є найбільшим та найпопулярнішим для відвідування островом Таїланду. З материковою частиною острів з’єднаний трьома мостами.

Райський острів Пхукет вражає багатогранністю. На його східному узбережжі знаходяться кілька портів, на яких красуються білі яхти і традиційні тайські човни. На західному та південному узбережжях – розкішні пляжі з кораловими рифами – це не тільки ідеальний пляжний відпочинок, а й можливість зайнятися снорклінгом та дайвінгом. Тут чудовий вибір готелів – від бюджетних до фешенебельних, розважальних центрів, нічних клубів і барів, торгових центрів. Неможливо залишити поза увагою дивовижні історичні та культурні пам’ятки, наприклад, статуя Будди на пагорбі Као Ранг, монастир Монгколніміт, храм Пуд Джор. Також звідси можна вирушити в багатоденний сафарі-тур Андаманським морем

КУРОРТИ

Банг Тао

Пляж Банг Тао вважається одним із найкращих на Пхукеті. Довга берегова смуга вкрита м’яким чистим піском, захід у воду пологий та приємний. Пляж ідеально підходить для купання з листопада до квітня, а з травня починається сезон серфінгу. Тут проводять масштабні змагання та навчають новачків цьому захоплюючому виду спорту. Також на Банг Тао можна зайнятися водними лижами, віндсерфінгом та іншими активними розвагами. Уздовж пляжу розташовуються найрізноманітніші готелі – розкішні комплекси, затишні будиночки, автентичні бамбукові бунгало, а між ними чудові ресторани та бари, магазини, SPA-центри, нічні клуби та зони відпочинку. Поруч із пляжем знаходяться мальовничі озера, які є унікальним місцем сили та популярною локацією для ретриту, розслаблюючого відпочинок.

Ката

Довжина берегової лінії Ката майже 1,5 кілометри, а ширина – 50-70 метрів. Пляж ділиться на дві частини – північну та південну. Північна частина славиться чудовим краєвидом на невеликий зелений острівець Пу і дивовижний кораловий риф, який можна розглянути ближче під час дайвінгу та снорклінгу. На південній частині пляжу розташувалися розкішні готельні комплекси, затишні бунгало та будиночки, які стоять прямо на березі. Уздовж усього пляжу розкидані різноманітні ресторани та кафе, масажні салони та магазинчики. Вода підходить для плавання, як дорослих, так і дітей, захід у море пологий і глибина наростає поступово, комфортне дно. У сезон дощів можливі високі хвилі, тому з травня по жовтень сюди приїжджають серфінгісти.

Наі Янг

Наі Янг є частиною Національного парку Сирінат, який доповнює зеленню мальовничий пляжний краєвид. Завдяки кораловому рифу, який знаходиться близько до пляжу, тут немає сильних хвиль та небезпечних течій у низький сезон. Така особливість робить пляж привабливим для туристів протягом усього року. Через швидкий набір глибини пляж малопридатний для відпочинку з дітьми, але тут дуже приємно і комфортно плавати. На Наі Янг все сприяє розслабленню і неквапливості, а вздовж берега розташувалися затишні ресторани і пляжні бари, де можна вгамувати спрагу і перекусити. Поруч знаходиться чудовий вибір розміщення – готельні комплекси, бунгало та комфортабельні будиночки.

Калім

Калім відомий серед шанувальників серфінгу та віндсерфінгу. Хвилі тут сягають 3 метрів, а довжина поїздки – від 50 до 100 метрів. Серфінг на Калімі підходить для спортсменів просунутого чи професійного рівня. На пляжі пропонують дуже незвичайну розвагу – зорбінг. Це екстремальний і захоплюючий вид відпочинку, під час якого людину поміщають у величезну надувну кулю та спускають зі схилу. Неймовірні враження після нього гарантовано. Калім часто вибирають гурмани, на пляжі розташовуються кілька вишуканих ресторанів та автентичних барів із особливою атмосферою.

Камала

Пляж Камала має у своєму розпорядженні широку берегову смугу з чистим піском протяжністю близько 2 км. У південній частині пляжу досить мілко та багато човнів. Інфраструктура на Камалі розвинена, є безліч закусочних місцевої тайської кухні та барів, а двічі на тиждень працює колоритний сільський ринок, на якому можна купити фермерські продукти, незвичайні фрукти та сувеніри. Відливи у цій частині острова не яскраво виражені, але у сезон дощів можливі хвилі. Пляж ідеально підходить для тихого, спокійного сімейного відпочинку, але не дасть занудьгувати. Недалеко розташувалися ефектні нічні клуби і бари, в яких можна потанцювати і спробувати оригінальні п’янкі напої. Звідси також зручно вирушати на вивчення чудес острова.

Карон

Карон – один із найдовших пляжів острова Пхукет, його довжина майже 4 кілометри. Пляж дуже популярний серед туристів і відомий співочим піском, який при кожному кроці видає хрускіт. Карон умовно ділиться на 3 частини – південну, центральну та північну. У центральній частині розташовані яскраві та галасливі ресторани і бари, популярні готелі, в яких завжди багато туристів, а в північній – більш затишна та тиха туристична інфраструктура. Південна частина пляжу славиться кораловими рифами, якими можна помилуватися під час дайвінгу чи снорклінгу.

Патонг

День і ніч у Патонзі – два різні світи. Вночі курорт перетворюється на неприборканий неоновий світ пригод. Це підходяще місце для відпочинку молоді та любителів активного та бурхливого життя, оскільки тут зосереджена велика кількість барів, ресторанів, дискотек та кабаре, у яких проводять барвисті шоу. Вдень життя перетікає на затишний пляж у формі півмісяця. Довжина пляжу близько 4 км, пісок м’який та приємний. Море середньої глибини з пологім заходом, тільки в північній частині пляжу заходити в море проблематично через велике каміння. Тут можна зайнятися різними видами водних розваг, таких як парасейлінг, катання на гідроциклах, каякінг.


  • Орієнтовний бюджет

  • Тип поїздки

  • Тривалість

  • Місце початку

  • Кінцевий пункт

Подібні подорожі