Skip to main content

+38 067 460 9264

+38 046 265 1854

лого дюна чернігів туристична агенція

Наша адреса:

Чернігів, Перемоги пр., 95, оф. 214

Золотисті пляжі, мальовничі гірські хребти, тепле блакитне море

Святий Влас


На узбережжі Чорного моря, по сусідству з популярним курортом Сонячний Берег, допитливий турист зможе відшукати Святий Влас. Це місто з 60-х років минулого століття вступило до лав найкращих приморських курортів Болгарії і з того часу невпинно вдосконалюється, щоб приносити своїм гостям радість.

Не так давно Святий Влас розширив свої повноваження і з успішного готельного комплексу перетворився ще й на величезний яхтовий порт. 300 білосніжних суден можуть одночасно пришвартуватися біля піщаних берегів і не завадити розслабленим туристам насолоджуватися пляжним відпочинком. Варто визнати, що такого собі не може дозволити жоден інший порт у Болгарії.

За багато років свого існування Святий Влас встиг побувати під владою фракійців, Османської імперії, Східної Румелії та навіть піддавався нападам піратів. Зараз ці два століття насиченої подіями історії залишили по собі лише нечисленні пам’ятки та легенди.

Сучасних туристів сюди приваблюють хвойні ліси, шовковисті пляжі з пологим заходом у воду, м’який цілющий клімат та спокій. Нотки болгарського колориту відчутні в ароматних стравах, які неодмінно варто скуштувати в одному з ресторанів. Давно забута історія все ж таки не втримається від того, щоб ненадовго захопити вас, адже протягом усього сезону в амфітеатрі «Арена» влаштовують розважальні шоу для дорослих та дітей.   

ПАМ’ЯТКИ

Яхт-порт “Марина Діневі”

Яхт-порт Марина Діневі – отримала нагороду Bentley Award, тим самим став визнаним найкращим проектом пристані для яхт на Чорному морі. Порт може одночасно вмістити в себе до 250 яхт і сосредоточил тільки новейшее обладнання. Для нахождения в порту – максимальна довжина судна може досягати до 25 метрів в довжину. Це місце стало серцем і ізюмінкою морського курорту Святого Власу. У мировому понятті назва «Марина» може присваиваться тільки до порту більш високого рівня безпеки та комфорту.

Порт представляє собою не тільки місце нахождения розкішних суден, але і міні-городок поблизу, який так же іменується як «Диневи Резорт». Для розважання туристів доступні дискотека, бутики, парочка ресторанів і казино. У «Диневі Резорт» усі бажаючі можуть знайти апартаменти на будь-який смак, а також відвідати літній театр Арена. Усі апарт-комплекси та готелі добре охороняються, підтримують безпеку та порядок, що робить віддих максимально комфортним для всіх туристів. Зазвичай тут проводять свій відпуск состоятельных бізнесменів, дети багатих батьків і політики. Але і туристи з низьким і середнім достатком, так це є часті курорти, так як хочуть полюблятися розкішною життям інших і на кілька днів відчувати себе в ролі «мажорів».


  • Орієнтовний бюджет

    € 200
  • Тип поїздки

  • Тривалість

  • Місце початку

  • Кінцевий пункт

Подібні подорожі