Skip to main content

+38 067 460 9264

+38 046 265 1854

лого дюна чернігів туристична агенція

Наша адреса:

Чернігів, Перемоги пр., 95, оф. 214

Унікальний відпочинок – чарівний релакс та спокій

Аджман


Відпочинок в Аджмані сподобається всім, хто шукає спокою та усамітнення. Цей маленький емірат славиться чудовими піщаними пляжами, пальмовими алеями та готелями на будь-який смак та бюджет. Тут є й розкішні готельні комплекси з великими зеленими територіями та економічні варіанти із гарним сервісом. Але головне – це дивовижна атмосфера затишку та доброзичливості, завдяки якій тут кожен турист відчує себе бажаним гостем.

Улюблене місце для прогулянок у туристів та місцевих – гарна набережна з безліччю кафе, закусочних, барів та ресторанів. Тут можна пройтися магазинами та строкатими східними ринками, відправитися на знамениту корабельню, де роблять традиційні арабські вітрильники доу, сучасні катери та яхти. Цікаво відвідати також фортецю-музей XVIII століття, яка аж до 70-х років минулого століття була резиденцією правителя Аджмана, або побувати в заповіднику Аль-Зора, де серед мангрових заростей та бірюзових лагун ходять граціозні чаплі та фламінго. Однією з найбільш видовищних подій в Аджмані вважаються верблюжі перегони, що проводяться в пустелі.

Близьке розташування до міста Дубай дозволяє туристам подивитися всі візитні картки ОАЕ (хмарочос Бурдж-Халіфа, світломузичний фонтан Дубай, район Дубай-Марина і т. д.), а потім знову повернутися до пляжного релаксу.

ПАМ’ЯТКИ

Мечеть Аль-Нуамі

Серед сучасних будівель та міських пам’яток Аджмана особливо виділяється чарівна мечеть Аль-Нуамі. Ця лаконічна, але при цьому напрочуд гарна споруда у східному стилі красується на площі в південній частині міста. Мусульманська святиня носить ім’я отця нинішнього правителя Аджмана – шейха Рашида ібн Хумаїда Аль Нуамі.

Мечеть Аль-Нуамі – яскравий взірець традиційного ісламського стилю. Її фасад оздоблений каменем медового кольору, стіни порізані стрілчастими вікнами, а головною окрасою є мінарет цікавої ступінчастої конструкції. Внутрішнє оздоблення вражає красою витончених люстр, яких тут неймовірно багато, а також традиційним орнаментом, що покриває білі стіни, колони та склепіння стелі.

Як і більшість культових ісламських споруд, мечеть Аль-Нуамі не можуть відвідувати немусульмани, але помилуватися її красою зовні слід обов’язково.


  • Орієнтовний бюджет

    € 850
  • Тип поїздки

  • Тривалість

  • Місце початку

  • Кінцевий пункт

Подібні подорожі

Дубай

У більшості туристів назва міста Дубай асоціюється з усією країною. І це не дивно, адже це найбільш густонаселений регіон, центр культурного, фінансового, торгового та ділов…

Фуджейра

Оточений горами емірат Фуджейра розташовується на узбережжі затоки Омана. Найчастіше відпочинок у цій місцевості вибирають любителі усамітнення, які віддають перевагу гармон…

Шарджа

Шарджа вважається одним із найкращих пляжних напрямків у всій Перській затоці. Відпочинок у місцевих готелях не б’є по кишені, приємно дивує рівнем сервісу, а пляжна лінія п…