Skip to main content

+38 067 460 9264

+38 046 265 1854

лого дюна чернігів туристична агенція

Наша адреса:

Чернігів, Перемоги пр., 95, оф. 214

Привабливе місто на узбережжі Середземного моря

Анталія


У багатьох мандрівників відпочинок у Туреччині асоціюється саме з Анталією – привабливим містом на узбережжі Середземного моря. І це не дивно. Упродовж багатьох років Анталія є туристичним магнітом регіону. Тут є все для активного атмосферного відпочинку. Уздовж узбережжя тягнуться просторі пляжі на будь-який смак – від галасливого тусовочного Біч-Парку до спокійних сімейних Топчам та Лара, відзначеного Блакитним прапором. Для тих, хто любить поєднувати ліниве дозвілля на піску з активностями та адреналіном, тут знайдеться безліч пропозицій. Віндсерфінг, вітрильний спорт, дайвінг до потонулих кораблів, альпінізм та навіть лижний спорт поблизу селища Сакликент.

Анталія – це молодіжний напрямок. І найбільше це помітно після заходу сонця. Епіцентр курортного життя зміщується у багатолюдні кафе, ресторани, бари, нічні клуби та дискотеки просто неба. Тим не менш, на південному курорті не нудьгують і сімейні пари з дітьми. Ви можете провести незабутній день в одному з аквапарків, у дельфінарії, парку атракціонів і не тільки.

Анталія поділена на декілька районів. Для допитливих мандрівників найцікавішим буде історичний район Калєічі. Тут на вас чекає максимальна концентрація пам’яток та атмосферної давнини. Ворота Адріана, фортеця-маяк Хидирлик, руїни античного міста Перге, мінарет Ївлі, який видно з будь-якої точки міста, парк мініатюр, 13 залів Археологічного музею та ще багато інших пам’яток багатої історії регіону. Анталія здатна підкорити будь-кого своєю автентичною чарівністю та різноманіттям.

ПАМ’ЯТКИ

Дюденські водоспади

Дюдени вже давно стали візитівкою Анталії. Виділяють Верхній та Нижній водоспади, які формуються однойменною річкою. Дзвінкий водотік бере свій початок потоком з крутої скелі заввишки 20 метрів. Це місце дуже популярне серед туристів і добре облаштоване для комфортного відпочинку гостей та місцевих жителів. Водоспад оточений багатовіковими платанами, навколо в різні боки розлітаються доглянуті доріжки, видніються місточки, гроти, оглядовий майданчик та мальовниче озеро, в якому можна скупатися, якщо побажаєте. Також варто зазирнути до місцевої печери. Тут є незвичайний камінь округлої форми, який, за легендою, може виконати будь-яке бажання.

Національний парк Куршунлу

Неподалік від жвавої галасливої ​​Анталії знаходиться природний парк Куршунлу – оазис дикої природи та улюблене місце відпочинку місцевих жителів. Незаймана природа парку так і манить мандрівників у свої володіння на захоплюючі прогулянки та сімейні пікніки. Тутешній ландшафт сформувався під впливом річки Аксу та її приток. Густі хвойні та кедрові ліси, величезні кактуси, ліниві ліани, барвистий мох, химерні гроти… Територія парку нагадує небачену казкову країну. Деколи, здається, ніби зараз з-під листя дикої оливи вигляне тендітна фея.


 • Орієнтовний бюджет

  € 250
 • Тип поїздки

  Авіа
 • Тривалість

  не обмежено
 • Місце початку

  Анталія
 • Кінцевий пункт

  Анталія

Подібні подорожі

Аланія

Чарівна Аланія належить до числа найпопулярніших курортів середземноморського узбережжя Туреччини. Цей невеликий курорт знайде, що запропонувати мандрівникові з будь-яким рі…