Skip to main content

+38 067 460 9264

+38 046 265 1854

лого дюна чернігів туристична агенція

Наша адреса:

Чернігів, Перемоги пр., 95, оф. 214

Тихий пляжний рай

Хуан-Доліо


Невелике курортне містечко в провінції Сан-Педро-де-Макоріс. Тихий, затишний, мальовничий, коханий туристами з Італії та Німеччини. У Хуан-Доліо життя вирує виключно на головній вулиці, оскільки саме тут зосереджено більшість популярних готелів та ресторанів.

Тут можна гуляти широкими білими бульварами, снідати ароматними булочками в європейських пекарнях, засмагати під кокосовими пальмами на кораловому пісочку і хлюпатися в теплій бірюзовій воді Карибського моря. Пляжі Хуан-Доліо ідеально підходять для відпочинку з дітьми: вони оточені лагуною, глибиною до 1,5 метра, захищеною кораловими рифами.

До столиці Санто-Домінго з її чудовими пам’ятками, тропічними парками, магазинами та нічними клубами – лише 35 хвилин на машині. О чверті години їзди знаходиться запальний курорт дискотек та барів – Бока-Чіка. На протилежному боці – мека дайверів та пляжників – Ла-Романа.


  • Орієнтовний бюджет

  • Тип поїздки

  • Тривалість

  • Місце початку

  • Кінцевий пункт

Подібні подорожі

Кап-Кана

Кап-Кана – один із найекзотичніших курортів Домініканської Республіки. Його берегова смуга займає близько 8 кілометрів і приваблює туристів чистотою, білими пісками та полог…