Skip to main content

+38 067 460 9264

+38 046 265 1854

лого дюна чернігів туристична агенція

Наша адреса:

Чернігів, Перемоги пр., 95, оф. 214

Курорт в оточенні трьох національних парків

Као Лак


Таїланд – унікальне місце, де смарагдові ліси зустрічаються з розкішними пляжами, а унікальна стародавня культура поєднується з розвиненою туристичною інфраструктурою. Као Лак – казковий курорт на західному узбережжі Андаманського моря, розташований серед трьох національних парків. Курорт дивовижним чином поєднує у собі всі головні туристичні принади – від елітних готельних комплексів до різноманітності розваг – та природні дива – від мальовничих пляжів до казкових стежок крізь джунглі.

Као Лак ідеальне місце для сімейного відпочинку: незаймана природа, нескінченні пляжі та чисте море, скелясті бухти, густі мангрові ліси, водоспади та повний релакс. Також курорт приваблює любителів екотуризму та дайвінгу. Біля західного узбережжя можна побачити підводні сади з коралами, тут знаходяться і рідкісні види м’яких коралів, схожих на хвіст павича. Східне узбережжя підходить для снорклінгу. Також варто відвідати мальовничі водоспади – Чонфа та Лампі. Родзинкою подорожі стане знайомство зі слоненятами та прогулянка на слонах пляжем на заході сонця.

ПАМ’ЯТКИ

Сіміланські острови

Симіланські острови – досить відомий морський національний парк, розташований за 70 кілометрів від провінції Пханг Нга. Це місце відоме дайверам із усього світу. Тут, під яскраво-акварельною водою, розкинулися різнокольорові коралові ліси, в яких мешкають гарні рибки та черепахи. Спочатку до складу парку входило 9 островів, але в 1998 до них додалися ще два – Ко Бон і Ко Тачай з наймальовничішими місцями для занурень. Хоча кожен остров має назву, вони більш відомі під своїми номерами.

Відправною точкою для подорожей морським заповідником є ​​Хат Као Лак, де розташована більшість шкіл дайвінгу. Пірс та штаб-квартира національного парку знаходяться в Тхап Ламу, за 12 кілометрів на південь.

З 2018 року на Симіланах заборонили ночівлі, а острів Ко Тачай періодично закривають у рамках щорічного екологічного огляду. Нова система квот обмежує кількість туристів, які можуть відвідати острови, тому, щоб потрапити туди в пікові періоди, краще бронювати місця заздалегідь.

Водоспад Лампі

Курортне місто Као-Лак розташоване на березі Адаманського моря в оточенні красивих гір та живописної сільської місцевості. Головна особливість цього району – водоспади: великі та маленькі, тихі та бурхливі. Найкращий час для їхнього відвідування – з липня до грудня. Саме в цей період водоспади стають повноводними через інтенсивні дощі. У посушливий сезон, з листопада по травень, джерела дрібнішають, а іноді й зовсім пересихають.

Найпопулярніший водоспад на Као-Лаці – Лампі заввишки приблизно 40 метрів. Він знаходиться неподалік траси, тому дістатися сюди легко і громадським транспортом. Водоспад складається із трьох рівнів, на нижньому знаходиться невеликий природний басейн, в якому можна поплавати.

Відвідування Лампі платне. Вартість вхідного квитка складає 100 бат для дорослих та 50 бат для дітей. Якщо ви вирішите їхати на власному авто, будьте готові додатково заплатити ще 100 батів за в’їзд на територію водоспаду.


  • Орієнтовний бюджет

  • Тип поїздки

  • Тривалість

  • Місце початку

  • Кінцевий пункт

Подібні подорожі

о. Пхукет

Пхукет – головний улюбленець туристів з усього світу. Він приваблює мандрівників унікальною природою, дивовижними пейзажами, багатим історичним минулим, розвиненою туристичн…

Крабі

Крабі – це неймовірної краси узбережжя Андаманського моря з карстовими печерами, розкішними пляжами і смарагдовими джунглями. Також це одна з провінцій Таїланду та улюбленец…