Skip to main content

+38 067 460 9264

+38 046 265 1854

лого дюна чернігів туристична агенція

Наша адреса:

Чернігів, Перемоги пр., 95, оф. 214

Розкішний курорт для любителів гри у гольф

Сома-Бей


За 30 кілометрів на південь від Сафаги на узбережжі мальовничої затоки та півострова Абу-Сома розташувався напрочуд гарний курорт Сома-Бей. Це один із наймолодших курортів Єгипту. Все, що його оточує – це гори, піски та синє море.

Туристи їдуть сюди, щоб помилуватися незайманими кораловими рифами, поніжитися на золотистих піщаних пляжах, насолодитися чудовим сервісом та інфраструктурою, які пропонують тутешні готелі. Майже всі готелі курорту – п’ятизіркові, з чудовим діапазоном послуг. Пляжі, що належать готелям, чудово доглянуті та обладнані всім необхідним, зокрема станціями з водними розвагами. А головна особливість курорту – це один із найпрестижніших гольф-клубів на Близькому Сході та за сумісництвом єдиний клуб у регіоні, де проходять міжнародні змагання з гольфу.

Гольф-клуб «Каскад» знаходиться на території п’ятизіркового готелю Les Residence Des Cascades і є частиною його інфраструктури. Гравцям тут пропонують всі умови для повноцінної гри: чудове 18-лункове поле, пункт прокату спорядження, професійний магазин, школа гольфу. Завдяки комфортному клімату та освіжаючому морському бризу, грати в гольф тут можна цілий рік, насолоджуючись спокійною атмосферою респектабельного курорту та всіма його можливостями.

ПАМ’ЯТКИ

Карнакський храм

На околицях Луксора, на східному березі Нілу, знаходиться наймасштабніший храмовий ансамбль Єгипту – Карнакський храм. Він об’єднує чимало будівель, розташованих на площі 30 гектарів, і виглядає як місто в місті, вражаючи відвідувачів своїм розмахом. Зараз складно повірити в те, що близько двохсот років тому вся ця велич була похована під шаром піску. Розкопки храмового комплексу розпочалися у ХІХ столітті і продовжуються досі, тому для відвідувачів відкрита лише частина його території.

Особливого розмаху будівництво храму набуло за доби Нового царства. У цілому ж роботи велися протягом десяти з лишком століть, і кожен правитель привносив щось своє. Зараз храмовий комплекс є величезним музеєм просто неба. Тут розташовані 33 храми та зали, присвячені верховному богу Амону-Ра, його дружині Мут і сину Хонсу; споруджено багатометрові статуї та обеліски з червоного граніту та пісковика; скрізь висічені давньоєгипетські письмена – зображення битв, богів, історії Нового царства.

Гольф-клуб «Каскад»

Єгипетський курорт Сома-Бей привабливий не лише чудовими піщаними пляжами та кораловими рифами неймовірної краси. Тут знаходиться один із найпрестижніших гольф-клубів на Близькому Сході та за сумісництвом єдиний клуб у регіоні, де проходять міжнародні змагання з гольфу.

Гольф-клуб Каскад розташувався на території п’ятизіркового готелю Les Residence Des Cascades і є частиною його інфраструктури. Гравцям тут пропонуються всі умови для повноцінної гри: чудове 18-лункове поле, пункт прокату спорядження, професійний магазин, школа гольфу. Завдяки комфортному клімату та освіжаючому морському бризу, грати в гольф тут можна цілий рік, насолоджуючись спокійною атмосферою респектабельного курорту та всіма його можливостями. Гостям, які побажають зупинитися в Les Residence Des Cascades, пропонують стильно оформлені номери з видом на море і зелені оксамитові поля, прекрасний вибір ресторанів, просторий басейн, SPA- і оздоровчий центр.

Зверніть увагу, що при бронюванні гри автобус клубу безкоштовно доставить гостя на поле з усім необхідним спорядженням з будь-якої точки курорту.

Кораловий риф Рас-Абу-Сома

Курортне містечко Сома-Бей, розташоване всього за 30 кілометрів від Хургади, славиться не тільки приголомшливими піщаними пляжами та фешенебельними готелями світових брендів. На околицях знаходиться один із найкрасивіших коралових рифів в акваторії Червоного моря – Рас-Абу-Сома. Це чарівне місце, яке зачарує не лише любителів дайвінгу та снорклінгу. Підводні сади розкинулися поблизу берега, плавно спускаючись на глибину понад 25 метрів і відкриваючи перед мандрівниками морський світ неймовірної краси.

Серед різнобарвних коралів можна зустріти десятки видів строкатих тропічних рибок, кумедних морських черепах, мурен, восьминогів та інших морських мешканців. А якщо зануритися ще глибше, можна побачити підводну печеру, стіни якої поросли яскравими коралами. Дослідити її – завдання не з легких і під силу воно лише професійним дайверам. На узбережжі курорту є чимало дайвінг-центрів, де можна орендувати необхідне спорядження і взяти кілька уроків у інструктора-професіонала.


  • Орієнтовний бюджет

    € 370
  • Тип поїздки

    Авіа
  • Тривалість

  • Місце початку

  • Кінцевий пункт

Подібні подорожі

Марса-Алам

Барвисті коралові рифи, малолюдні піщані пляжі, бірюзові лагуни, розкішні сучасні готелі та національні парки неймовірної краси – Марса-Алам підкорить серця навіть найдосвід…

Шарм-ель-Майя

Шарм-ель-Майя – мальовничий район у курортному місті Шарм-ель-Шейх, розташований на берегах однойменної бухти. Як і інші райони курорту, він славиться красивою береговою лін…

Хургада

Хургада – найпопулярніше курортне місто на півдні країни. Широкі піщані пляжі, величезні готельні комплекси, розвинена інфраструктура та природна краса приваблюють мандрівни…

Сахл-Хашиш

Розкішні п’ятизіркові готелі, малолюдні піщані пляжі, приголомшлива довга набережна та бірюзова бухта неймовірної краси – це чудовий Сахл-Хашиш, курорт міжнародного рівня за…

Шарм-ель-Шейх

Південне узбережжя Акабської затоки поблизу національного парку «Рас-Мохаммед» славиться одними з найдивовижніших підводних пейзажів у світі. Саме тут розташувався чудовий м…