Рас-ель-Хайма
Рас-ель-Хайма – це дуже красивий і поки незвіданий багатьма туристами регіон. У ньому злилося воєдино все, чим славляться курорти Арабських Еміратів: широка берегова лінія з білим піском і бірюзовим мілководдям, розкішні готелі та сучасна інфраструктура, історичні пам’ятки та чудові можливості для активного відпочинку. Долини емірату засаджені плантаціями фінікових пальм, у житлових зонах розбиті пишні сади, але головна дивина тутешніх місць – це гори Джебель-аль-Хаджар. Тут можна зайнятися скелелазінням або вирушити в піші походи, влаштувати сафарі на джипах у пустелі, поганяти на квадроциклах, подивитися соколине полювання чи відвідати перегони верблюдів.
На шанувальників водних активностей чекають вітрильний спорт, занурення з аквалангом, глибоководна рибалка в Оманській затоці. Тут знаходиться один з найкращих в ОАЕ гольф-клубів з 18-лунковим полем – Al Hamra Golf Club, а також найбільший в країні аквапарк Ice Land Water Park, який виглядає як величезне льодове царство посеред пустелі. Серед айсбергів, снігових рівнин та крижин з пінгвінами та тюленями тут розмістилися запаморочливі гірки та атракціони, «лінива річка» та басейн зі штучними хвилями, найбільший у світі штучний водоспад, дощовий танцмайданчик та водне футбольне поле.
Рас-ель-Хайма вважається одним із найпривабливіших напрямків для відпочинку з дітьми. Місцеві пляжі відрізняються плавним заходом у воду та невисокими хвилями, багато готелів забезпечують все необхідне для комфортного відпочинку батьків з малюками, а особливий мікроклімат дозволить легко адаптуватися до спеки в літні місяці.
ПАМ’ЯТКИ
Музей перлів
Біля підніжжя Хаджарських гір знаходиться дуже незвичний музей. До виявлення нафти місцеві території славилися на весь світ виробництвом дуже якісних перлів. З причалу старовинного порту Рас-ель-Хайми щодня вирушали судна, навантажені перлами та перламутром.
Музей був заснований з ініціативи відомого у 50-ті роки торговця Абдулли аль-Оваїса. Сфера виробництва витонченого продукту представлена тут з усіх боків – від стародавніх знарядь пірнальників за перлами до цінної колекції ювелірних виробів. Особливу увагу приділено тяжкій професії пірнача за перлами. Перебуваючи під водою, людина має бути постійно насторожі, щоб уникнути зустрічі з отруйними медузами та акулами. Такі ризики поєднуються з напрочуд малим уловом. Адже заповітна перлина трапляється із частотою одна на сотню раковин!
У старі часи вірили, що статуетка Будди, поміщена в раковину, принесе удачу пірначеві. Такі мініатюрні, покриті перламутром фігурки можна побачити серед експонатів. Візитною карткою музейної колекції є «Диво Аравії». Унікальна перлина має рідкісний рожевий відтінок, який ювеліри називають «Акойя». Окрім цього оригінального екземпляра, у вас буде можливість роздивитися сотні різних видів перлів, що відрізняються кольором, формою, розмірами. Під час екскурсії вам розкажуть, як добувають перли, про їхні особливості, а також про те, як відрізнити справжній продукт моря від підробки. Неподалік від музею знаходиться ферма, де вирощують перлини. Сміливо вирушайте туди, щоб доповнити отримані знання «живими» враженнями.
-
Орієнтовний бюджет
€ 620 -
Тип поїздки
-
Тривалість
-
Місце початку
-
Кінцевий пункт