Skip to main content

+38 067 460 9264

+38 046 265 1854

лого дюна чернігів туристична агенція

Наша адреса:

Чернігів, Перемоги пр., 95, оф. 214

Центр вітрильного спорту та нічного життя

Мармарис


Затишний Мармарис розташувався у точці злиття Егейського та Середземного морів – таких мальовничих та несхожих один на одного. Зовсім нещодавно це було просте рибальське селище. Зараз же Мармарис відомий на узбережжі як великий морський порт, центр яхтингу і запальних дискотек до самого ранку. Містечко розкинулося у затишній бухті, з усіх боків оточеній горами, сосновими та олеандровими гаями. Але це не змогло захистити його від неспокійного характеру природи. У середині минулого століття місто було практично зруйноване внаслідок потужного землетрусу. Наново відбудований, Мармарис засяяв на туристичній мапі новими фарбами.

У наші дні місто облюбували морські фотографи та захоплені дайвери. Місцева прибережна зона відрізняється кристальною чистотою та багатством фауни. Одна із серій легендарної «Підводної Одіссеї» Жак-Іва Кусто була знята саме тут. Найпопулярнішими місцями для занурень є околиці острова Дженнет, Карги, мису Кютюк та маяка Кадирга.

Від фотогенічної марини і до селища Ічмелер тягнеться простора набережна –найбільш мальовнича та жвава магістраль курортного Мармариса. Ці місця точно припадуть до душі динамічним натурам. Тут можна вирушити у джип- та рафтинг-тур, орендувати квадроцикли, випробувати себе на міцність під час параглайдингу та вдосталь натанцюватися на одній з дискотек на Вулиці барів.

У самому Мармарисі не так багато визначних пам’яток. Адже головна фішка курорту – це атмосфера. Тим не менш, будучи тут, варто зазирнути у Міський музей, піднятися на старовинну цитадель, поблукати вуличками, що розбігаються від центральної площі з монументом Ататюрка.

Шанувальникам пляжного відпочинку також знайдеться з чого обирати. Ті, хто не мислить свого життя без руху, вирушають на муніципальний пляж, де не вщухають ритми вечірок. Сімейні пари та любителі тиші їдуть до селища Ічмелер по сусідству, а пісочний пляж Турунч в оточенні скель та пишних лісів приваблює поціновувачів незайманої природи.

ПАМ’ЯТКИ

Фортеця Калесі

На невисокому пагорбі в самому центрі затишного курорту Мармарис височіє фортеця-музей. Історія цього місця сягає корінням у глибину століть. Перша фортеця з’явилася тут ще за часів іонійців у III столітті до нашої ери. Трохи пізніше навколо цитаделі виросло містечко Фіскос. У різні періоди історії у цих краях побували родосці, візантійці, перси, араби, македонці. Замок багато разів руйнувався та відновлювався, що пов’язано з вельми вигідним геополітичним становищем портового містечка. В усі часи Мармарис був ласим шматочком для загарбників із моря.


 • Орієнтовний бюджет

  € 250
 • Тип поїздки

  авіа
 • Тривалість

  не обмежено
 • Місце початку

  Мармарис
 • Кінцевий пункт

  Мармарис

Подібні подорожі

Аланія

Чарівна Аланія належить до числа найпопулярніших курортів середземноморського узбережжя Туреччини. Цей невеликий курорт знайде, що запропонувати мандрівникові з будь-яким рі…

Анталія

У багатьох мандрівників відпочинок у Туреччині асоціюється саме з Анталією – привабливим містом на узбережжі Середземного моря. І це не дивно. Упродовж багатьох років Анталі…