Skip to main content

+38 067 460 9264

+38 046 265 1854

лого дюна чернігів туристична агенція

Наша адреса:

Чернігів, Перемоги пр., 95, оф. 214

Тихий болгарський куточок

Албена


Албена входить до трійки найкращих курортів Болгарії. Але якщо заглибитися в історію, то саме цю місцевість можна назвати найголовнішою локацією для відпочинку, фізичного та морального відновлення, адже ще у ІІ-ІІІ століттях до нашої ери давні поселенці зупинялися тут, щоб поніжитися на сонечку і зануритись у блакитні води Чорного моря. Незважаючи на це, курортна слава повернулася до Албени лише у 1969 році. Тепер сюди з’їжджаються тисячі туристів, адже на широкій пляжній смузі завдовжки 5 кілометрів місця вистачить усім.

Албена особливо прекрасна влітку, коли спокійні теплі хвилі виблискують на піщаних берегах. Саме на цей час припадає пік сезону – з середини липня до кінця серпня. 43 готелі відкривають свої двері для відпочиваючих та пропонують численні послуги, серед яких варто відзначити оздоровчі центри з термальними купальнями та лікувальними грязями, які стануть натуральною заміною кремам та зроблять вашу шкіру шовковистою, а вам допоможуть розслабитися і забути про метушню звичного світу.

В Албені приділяють чимало уваги розвагам для дітей, адже найчастіше сюди приїжджають цілими сім’ями. Любителі активностей та спорту теж залишаться задоволені – до ваших послуг водні лижі та скутери, майданчики для гри у гольф та стрільби з лука, швидкі скакуни та маленькі поні. З настанням темряви забави на свіжому повітрі змінюються розважальними програмами у численних кафе та ресторанах, а по всьому узбережжю розносяться аромати традиційних страв і місцевих вин.

ПАМ’ЯТКИ

Заповідник “Балтата”

Глибина води чи велична сила лісів, шум морських хвиль чи вітер, який чарівним чином проходить крізь листя дерев. Відпочиньте на пляжі або прогуляйтеся лісом. Є люди, які хотіли б, щоб їхня відпустка була серед розпеченого піску, чарівності морських хвиль та криків чайок. Інші обирають романтику незайманого лісу з звивистими екологічними стежками, щоби послухати оркестр лісових птахів. Але все можна зібрати в одному місці.

Тому пакуйте валізи до Албени, де унікальним чином поєднуються краса дикої природи національного парку “Балтата” та моря. Їх поділяє лише один із найбільших пляжів. Тут поєднується відпочинок на морі з багатьма можливостями для екологічного туризму.

Природа “Балтати” – це можливість насолодитися пішими прогулянками, лісовими стежками, що петляють між деревами, співом рідкісних перелітних птахів. І море.


  • Орієнтовний бюджет

    € 500
  • Тип поїздки

  • Тривалість

  • Місце початку

  • Кінцевий пункт

Подібні подорожі

Святий Влас

На узбережжі Чорного моря, по сусідству з популярним курортом Сонячний Берег, допитливий турист зможе відшукати Святий Влас. Це місто з 60-х років минулого століття вступило…

Созополь

У південно-східній частині Болгарії розташоване чудове місто Созополь. Воно займає невеликий півострів, оточений спокійними хвилями Чорного моря. З піщаного пляжу видніється…

Несебр

Невеликий скелястий півострів та частина прилеглої території в оточенні галасливих хвиль Чорного моря – ось і всі володіння Несебра. Це красиве містечко займає трохи менше 3…